Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Hakkımızda

İmam Rıza Dergahı Yayınları, Alevilik ve Ehl-i Beyt'e dair tarihsel, bilimsel, irfan, tıp, sağlık, ahlak, ilim, biyografi ve hemen hemen her alanda çeşitli çalışmalar yaparak asırlardır yok edilmeye ve asimile edilmeye çalışılan değerleri gün yüzüne çıkarmak için kurulmuştur. Aktif bir şekilde yayın hayatına başlamıştır.  Alevilik ve Ehl-i Beyt ile ilgili birçok alanda eksik bırakılmış ve gözden kaçmış olan tüm eserleri topluma kazandırmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda yayınevi olarak İbni Sina’nın Tıbbın  babası lakabını almasına vesile olan  ve dünyanın en büyük bilim adamı olarak kabul edilen İmam Cafer-i Sadık’ın tıp alanında aktarmış olduğu çalışmayı ilk olarak siz değerli okurlarımızla buluşturmuştur.

Ayrıca yakın zamanda siz değerli okuyucularımızla buluşacak olan birçok önemli eser bulunmaktadır.

Bunlardan bir tanesi Alevilik ve Ehl-i Beyt İnancında büyük önemi olan 14 Masum’un yani Hz. Muhammed Mustafa’nın, Hz. Fatıma Zehra ve On iki İmamın hayatını anlatan 30 yıllık emek verilerek hazırlanmış olan bir çalışma yakında sade ve anlaşılır bir dille siz okuyucularımıza ulaşacaktır.

İmam Rıza Dergahı Yayınları Alevilik ve Ehl-i Beyt ile ilgili toplumda yanlış anlaşılmış birçok hakikati tarih ve bilim ışığında ortaya koyacaktır.

Kapat