Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK TAAHHÜDÜ

İmam Rıza Dergahı Yayınları'nın gizlilik politikası aşağıda sıralanmıştır.

» Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile 3'ncü şahıslara ve başka kuruluşlara dağıtılmayacak. Reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

» Üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyelere paylaşılmayacaktır.Ancak bu bilgiler, İmam Rıza Dergahı Yayınları'nın kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

» Sisteme girdiğiniz de tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


GÜVENLİK

» Alışveriş sırasında Sanal Pos ödeme şekli seçilmiş ise kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak ‘Thawte Inc' tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Provizyon alındığı takdirde alışveriş tamamlanır. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından kayıt edilmez.

» Alışveriş sırasında 3D Secure ödeme şekli seçilmiş ise kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak ‘Thawte Inc' tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kapat