Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Satış Sözleşmesi

* 18 yaşından küçük kişiler İmam Rıza Dergahı Yayınlarından alışveriş yapamaz.

* İmam Rıza Dergahı Yayınlarından kredi kartı ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

* İmam Rıza Dergahı Yayınları tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir.

* Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Ups Kargo ile Türkiye dışındaysa PTT ile yapılır.

http://imamrizadergahiyayinlari.com/  internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunuzu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğinizi kabul ve beyan etmektesiniz. http://imamrizadergahiyayinlari.com/ dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

Kapat